Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Wszystko pysznie i szybko polecam :)
Szybko i smacznie będziemy odwiedzać częściej 👍
Super 😋
Brak uwag , wszystko smaczne polecam
Polecam
Brak
wszystko ok
🙂
Niestety nie otrzymałam sosu do bułki który byl opłacony dodatkowo. Poza tym bardzie smacznie
Sprawne zamówienie 🙂
Brak
Mięso z karkuwki by mogło być lepsze bo drugi raz u was zamawiam i nie jest dobre
Wszystko w porządku
Brak.
Polecam!!!
Polecam
Najlepszy kebab !
